חופשת פסח בפתח

מאז שאני אימא אני טוענת שלוח החופשות של הילדים לא קשור לפעילות שאר המשק ...
חודש תשרי כמעט במלואו, שבוע בחנוכה, עוד כמה ימים בפורים, שבועיים וחצי בפסח, ל"ג בעומר
ומה נסגר עם כל האיסרו חג האלה??? והקיץ....אוי הקיץ. (נו, טוב... דיה לצרה בשעתה). אז בכל החופשות האלו מתחילים לג'נגל. לגייס את הסבתות (תודה סבתות!) ולחלק את ימי החופשה בינינו, ואז עוד קצת סבתות ויום אחד גוררים אותם איתנו למשרד... ואיכשהו מצליחים להעביר באווירה חגיגית (פחות או יותר) את כל ימי החגים והחופשות שאם לומר את האמת, קצת נכפים עלינו.
אחת הסיבות שבגללה בחרתי בעיסוק שלי היום, היא הרצון להיות גמישה יותר בכל מה שקשור לזמן עם הילדים. אני אוהבת ונהנית להיות אימא פעילה, להצטרף לטיול עם הגן, להתנדב בוועד ההורים. אני יודעת שאלו חוויות שיתאפשרו לי רק עוד קצת, אז אני סוחטת את רגעי האושר הקטנים ויודעת שכשיגידו לי "אמא את חופרת" זה כבר פחות יתאים... הידיעה שיש לילדים שלי די הרבה זמן אימא, מאפשרת לי לעסוק בכל השאר כמעט ללא ייסורי מצפון. הפסח הזה לוח החופשה שלי כבר מאורגן (תודה שוב סבתות!) וזה מפנה אותי להציע לילדים שלכם סדנת נגרות ויצירה איכותית ומושקעת בת חמישה (!) ימים. השקעתי זמן רב בתכנון ובבניית הסדנה ואני יכולה להבטיח לכם סדנה חווייתית מותאמת לילדים שתכלול את כל מה שחשוב לנו כהורים.
אז הנה כל הפרטים:
הילדים ינסרו לבדם ינשוף ויהפכו אותו לשעון 


מתי ? בין התאריכים 29.3-2.4.15 ימים א'-ה' בין השעות 08:00 - 13:00
איפה ?  בסטודיו שלי, במתחם השימור של המושבה אילניה.
למי? הסדנה מיועדת לילדים בכיתות ג'-ז'.
מה עושים? בכל יום יצרו הילדים פריט שימושי ומעוצב. חלק מהם אני חושפת פה ויהיו עוד הפתעות כולל אפשרויות בחירה.

ויבנו בעצמם את מגש הניירת הזה


וגם מתלה לבגדים או לתיקים
כמה? 700 ש"ח לחמישה ימים למשתתף כולל כל החומרים. בכל יום יחזרו הילדים הביתה עם מוצר מקסים. המחיר כולל גם ארוחת בוקר איכותית. אפשר להצטרף גם לימים בודדים, על בסיס מקום פנוי, בעלות של 150 ש"ח ליום.

ואפילו יבנו בעצמם את השרפרף הזה!

כמו שאתם יודעים, אצלי בסטודיו גם הילדים עובדים עם הכלים של הגדולים. מנסרים, קודחים, מבריגים ומרכיבים לגמרי בעצמם. על מנת שאהיה בתשומת לב לכל אחד ואחד מהם, מספר המקומות בסדנה מוגבל ויש מקום לקבוצה קטנה מאוד של ילדים. אני מבטיחה לשמור על כל אחד מהם כאילו היו ילדיי הפרטיים.
אני משוכנעת שהסדנה תהיה חוויה מיוחדת ומעצימה לכל ילד שישתתף בה ושהיא תאפשר לכם להיות שקטים לגמרי בשבוע שלפני החג. את ימי חול המועד כבר תבלו יחד....
הרשמה ופרטים נוספים בטלפון 052-3217379 או במייל kal.rotem@gmail.com
שיהיה חג שמייח!